інтернет-магазин Львова
(050) 370 37 55
(063) 341 70 17
polochka.magazin
1$ - 22,6 грн
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1
joomla templates

Як правильно обирати комп'ютерну мишку

Якщо вас цікавить вибір такого невід'ємного аксесуара, як комп'ютерна миша, то в нашому віртуальному каталозі ви знайдете широкий вибір різноманітних моделей. Перш ніж купити бездротову мишу або класичну миша з проводом, варто визначитися з кількома факторами. Подумайте, які саме якості миші важливі для вас і що ви хочете робити з її допомогою.
Часто одним з вирішальних факторів вибору стає розмір миші і її форма. Великі моделі будуть зручні для володарів великих рук (це в основному чоловіки). А от для прекрасних дам, підлітків або дітей більше підійде невелика мишка.
Вибираючи комп'ютерні миші, варто звернути увагу на те, скільки у моделі клавіш. Стандартний варіант - це дві клавіші і розташоване між ними коліщатко прокручування. Однак деякі моделі можуть мати додаткові кнопки, розташовані з боків і виконують різні функції. Є ультрасучасні моделі комп'ютерних мишей, які оснащені, наприклад, безшумними клавішами, мають сенсорну поверхню або покриті спеціальним антибактеріальним напиленням.
Бувають бездротові миші і дротяні. Бездротова миша працює на акумуляторах або батарейках. Сигнал у таких моделях передається за допомогою інфрачервоного порту або за допомогою радіохвиль. Такі миші чудово підходять для програмування і дуже зручні для малювання. З такою мишкою при необхідності можна працювати навіть на відстані кількох метрів від комп'ютера. Однак не варто забувати про те, що вона повинна завжди перебувати в полі зору комп'ютерного передавача. Вибір бездротової миші ви зможете зробити з допомогою нашого повного каталогу.
Час відгуку комп'ютерної миші, а також швидкість курсору безпосередньо залежать від вирішення і частоти. Найбільш інноваційні моделі комп'ютерних мишей можуть мати дозвіл, який сягає 4000 dpi. Показник частоти може коливатися від 125 Гц до 2,4 ГГц. У нашому каталозі ви зможете ознайомитися з усіма наявними у продажу моделями, дізнатися про їхні технічні характеристики, порівняти ціни на комп'ютерні миші і, зрозуміло, підібрати саме той варіант, який оптимально вам підходить. Ваша мишка буде вірою і правдою служити вам тривалий час і стане в нагоді як для роботи або навчання, так і для веселих і захоплюючих комп'ютерних ігор!
Якщо вас цікавить вибір такого невід'ємного аксесуара, як комп'ютерна миша, то в нашому віртуальному каталозі ви знайдете широкий вибір різноманітних моделей. Перш ніж купити бездротову мишу або класичну мишу з проводом, варто визначитися з кількома факторами. Подумайте, які саме якості комп'ютерної миші важливі для вас і що ви хочете робити з її допомогою.
Часто одним з вирішальних факторів вибору стає розмір миші і її форма. Великі моделі будуть зручні для володарів великих рук (це в основному чоловіки). А от для прекрасних дам, підлітків або дітей більше підійде невелика комп'ютерна мишка.
Вибираючи комп'ютерні миші, варто звернути увагу на те, скільки у моделі клавіш. Стандартний варіант - це дві клавіші і розташоване між ними коліщатко прокручування. Однак деякі моделі можуть мати додаткові кнопки, розташовані з боків і виконують різні функції. Є ультрасучасні моделі комп'ютерних мишей, які оснащені, наприклад, безшумними клавішами, мають сенсорну поверхню або покриті спеціальним антибактеріальним напиленням.
Бувають бездротові комп'ютерні миші і провідні.
3kame1jxБездротова миша працює на акумуляторах або батарейках. Сигнал у таких моделях передається за допомогою інфрачервоного порту або за допомогою радіохвиль. Такі миші чудово підходять для програмування і дуже зручні для малювання. З такою мишкою при необхідності можна працювати навіть на відстані кількох метрів від комп'ютера. Однак не варто забувати про те, що вона повинна завжди перебувати в полі зору комп'ютерного передавача. Вибір бездротової миші ви зможете зробити з допомогою нашого повного каталогу комп'ютерних мишок.

 

 

комп'ютерна мишка
Час відгуку комп'ютерної миші, а також швидкість курсору безпосередньо залежать від розширення і частоти. Найбільш інноваційні моделі комп'ютерних мишей можуть мати розширення, який сягає 4000 dpi. Показник частоти може коливатися від 125 Гц до 2,4 ГГц. У нашому каталозі ви зможете ознайомитися з усіма наявними у продажу моделями, дізнатися про їхні технічні характеристики, порівняти ціни на комп'ютерні миші і, зрозуміло, підібрати саме той варіант, який оптимально вам підходить. Ваша мишка буде вірою і правдою служити вам тривалий час і стане в нагоді як для роботи або навчання, так і для веселих і захоплюючих комп'ютерних ігор!
РЕКЛАМА